خانه

Qingdao Running Machine Co.,Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

QINGDAO RUNNING MACHINE CO., LTD موقعیت پیشرو در صنعت را ایجاد کرده است. محصولات اصلی عبارتند از: دستگاه اتصال ولکانیزاسیون تسمه نقاله، دستگاه ولکانیزاسیون تسمه نقاله ضد انفجار معدن، دستگاه تعمیر تسمه نقاله، دستگاه لایه برداری تسمه نقاله و سایر تجهیزات جانبی.

به منظور بهبود کیفیت ولکانیزاسیون، ما محصولات اصلی خود را توسعه و تولید کردیم: کیسه فشار لاستیکی و فیلم گرمایش لاستیکی یکپارچه.مرکز تحقیق و توسعه و همچنین مرکز بازرسی کیفیت در این شرکت وجود دارد که مسئولیت دقیق محصول و کنترل کیفیت svstem را انجام می دهد.

ما می توانیم بهترین راه حل فنی را بر اساس خواسته ها به مشتریان خود ارائه دهیم. با کیفیت و خدمات عالی، ما یک بازار ثابت نه تنها در بیش از 30 استان در سراسر کشور بلکه در آسیای جنوب شرقی، خاورمیانه، آفریقا، استرالیا و آمریکای جنوبی و غیره ایجاد کردیم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

RUNNING MACHINE "Complete Conveyor Solutions" تولید کننده پیشرو در قطعات و لوازم جانبی نوار نقاله فله ای است که عملکرد جریان مواد را افزایش می دهد.RUNNING MACHINE که در سال 1971 تأسیس شد، به مراقبت از مشتری با محصولات با کیفیت عالی و خدمات استثنایی اعتقاد دارد.این یک سیاست موفق و استاندارد در RUNNING MACHINE برای سالیان متمادی بوده است و در آینده نیز ادامه خواهد داشت.برای اطلاعات بیشتر با شرکت نوار نقاله ما تماس بگیرید.

 

اولویت های رئیس شرکت نوار نقاله RUNNING MACHINE، عضو خانواده نسل سومی است که شرکت خصوصی را رهبری می کند.او بر روی توسعه چشم انداز شرکت با انجام ماموریت خود متمرکز شده است: "ارائه راه حل های کامل نوار نقاله به صنعت حمل و نقل مواد در جهان" کارآمد، ایمن و مولد.

 

RUNNING MACHINE یک شرکت متنوع و نوآور با سه بخش اصلی است که به اهداف خاصی از صنعت حمل و نقل مواد خدمت می کند.ما این محصولات و خدمات نوآورانه را از طریق توزیع کنندگان منتخب، سرمایه گذاری های مشترک و نمایندگان در سراسر جهان به بازار عرضه می کنیم.

Qingdao Running Machine Co.,Ltd Qingdao Running Machine Co.,Ltd Qingdao Running Machine Co.,Ltd
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

مارک های : در حال دویدن

تعداد کارمندان : 100~120

فروش سالانه : 1000000-4000000

سال تاسیس : 2015

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Qingdao Running Machine Co.,Ltd گواهینامه ها چین Qingdao Running Machine Co.,Ltd گواهینامه ها چین Qingdao Running Machine Co.,Ltd گواهینامه ها چین Qingdao Running Machine Co.,Ltd گواهینامه ها